bookŹródła

Akcja świąteczna PDF Drukuj Email

Akcja świąteczna - plakatu drzewa genealogicznego!


alt


Rozgłośni naszą akcję i wygraj członkostwo Premium: w naszej świątecznej akcji plakatu drzewa genealogicznego!

Wkrótce nadejdzie znowu ten czas: Boże Narodzenie jest tuż za rogiem i rodziny zaczyna kupować odpowiednie prezenty dla swoich krewnych. Ponieważ okazuje się, że nasz plakat drzewa genealogicznego może być ciekawym prezentem na Boże Narodzenie, chcemy powiedzieć, jak największej ilości osób o tym i mamy nadzieję na wasze dalsze wsparcie. 

Każdy, kto napisze o naszej świątecznej plakatowej akcji do 24/12/2009 swoją recenzję w swoim blogu lub na tablicy swojej sieci społecznej np. nasza- klasa o naszych plakatach drzewa genealogicznego otrzyma od nas członkostwo Premium na 3 miesiące.


To takie łatwe aby wziąć udział:

Blogi: napisz ładny wpis na blogu o naszych plakatach drzewa genealogicznego a my podarujemy Ci 3 miesięczny Premium Abonament.

alt

Gdy zdecydujesz się napisać Blog o naszych plakatach drzewa genealogicznego i naszej świątecznej akcji i podlinkować swój Blog tym linkiem: http://www.moikrewni.pl/zrodla/drzewo-genealogiczne-plakat/akcja-witeczna - my w zanim podarujemy Ci 3 miesięczny Premium Abonament!


Zdjęcia różnych wzorów naszego plakatu drzewo genealogicznego, które można użyć w swoim Blogu, znajdziesz tutaj

Gdy już napiszesz już post na Blogu prosimy o wysłanie linku do niego na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Jak nie wiesz dokładnie jak napisać post na Blogu przygotowaliśmy w tym celu przykład, którym można się posłużyć za napisanie Bloga. Oczywiście można też po prostu skopiować artykuł , ale kilka osobistych słów dodaje więcej emocji :)


Przykład na bloga, naszą-klasę itp:

Pomysł na prezent na Boże Narodzenie: plakat z rodowodem rodziny!


alt


Na stronie moikrewni.pl każdy może utworzyć własne drzewo genealogiczne rodziny, a następnie je zamówić wybierając spośród kilku różnych rozmiarów i wzorów plakatów. Plakat drzewa genealogicznego na Boże Narodzenie jest popularnym i bardzo osobistym prezentem. Boże Narodzenie jest rodzinnym świętem. Plakaty można zaprojektować indywidualnie, wyprodukowane będą na wysokiej jakości papierze fotograficznym o
gramaturze 260g/m2 marki Hewlett-Packard! Czas dostawy plakatu drzewa genealogicznego to około 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia!

altA więc grunt to napisać do: 24.12.2009 - na swoim Blogu lub sieci społecznościowej o naszej akcji plakatowej drzewa genealogicznego!


Serdecznie zachęcamy!
 

dodajdo.com