[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3807: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3807: file_get_contents(http://static00.moikrewni.pl/genericHTML/footer-pl.html): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known
moikrewni.pl • szukam krewnych : Pytania ogólne

Na forum moikrewni.pl użytkownicy mogą wymieniać się informacjami, odpowiedać na pytania oraz służyć radą i pomocą.

follow me on twitter
Teraz jest So wrz 23, 2017 6:52 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: szukam krewnych
PostNapisane: Śr maja 12, 2010 3:00 pm 
SZUKAM MOICH KREWNYCH O NAZWISKU LUTYŃSCY KTÓRZY POCHODZĄ Z ZIEMLINA. I CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK MOŻNA ZNALEŚĆ INFORMACJE NA TEMAT DANE RODZINYOPRÓCZ ROZMOWY Z RODZINĄ??

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: szukam krewnych
PostNapisane: Cz maja 27, 2010 12:56 am 
Witam :D
Szukam informacji o moich następujących krewnych, głównie chodzi mi o nazwiska rodziców moich pradziadków.

Rodzice mojej babci Zofii Trzebiatowskiej ur. w !2. !913 roku w Kutnie :
Marianna Słowik i Władysław Miszalski, zamieszkiwali w Kutnie na Ul. Podrzecznej ( przed i po 1 i 2 wojnie św.)
Potrzebuję nazwiska matki Marianny i więcej informacji.

Była bym też wdzięczna za jakiekolwiek informacje o następujących osobach :
Aleksander Cybulski zamieszkały przed wojną w Poznaniu , właściciel sklepu metalowego - ojciec mojego Dziadka Kornela Cybulskiego urodzonego 5. 03.1912 r

Rodzicach mojej babci Ireny Wojciuszkiewicz ( Cybulskiej) ur. w 1924 r.w Grodnie ( ?):
Natalii Borysewicz i Stefanie Wojciuszkiewicz zamieszkałych przed wojną w Wilnie.
Rodzice Ireny zginęli od bomby w pierwszym dniu wojny.

Bardzo proszę o jakieś wskazówki dotyczące poszukiwań, lub ewentualne informacje.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach