[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3807: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3807: file_get_contents(http://static00.moikrewni.pl/genericHTML/footer-pl.html): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known
moikrewni.pl • "Nowości na forum" : Pomysły i rady

Na forum moikrewni.pl użytkownicy mogą wymieniać się informacjami, odpowiedać na pytania oraz służyć radą i pomocą.

follow me on twitter
Teraz jest Wt paź 24, 2017 12:01 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: "Nowości na forum"
PostNapisane: So lut 20, 2010 12:21 pm 

Witam.
Od pewnego czasu administracja forum kasuje posty. Nie było by w tym nic dziwnego, w końcu spam i krytyka administracji jest zbędna.
Jednak prosiłbym ( jeśli mogę ) o kasowanie nie tylko wątków jak to się dzieje do tej pory ale również informacje o nowościach na forum.
Mam dość czytania informacji że "wybrany wątek nie istnieje"
Może komuś się wydać zbędne ale po co informować ludzi o czymś co nie istnieje ?
Pozdrawiam Piotr Reszka

Ps. Mam nadzieję że mój post nie dołączy do : Wybrany wątek nie istnieje. :wink:

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: "Nowości na forum"
PostNapisane: N lut 21, 2010 10:24 pm 

A wątek nie istnieje bo został przeniesiony na MH i tyle szukaj w genealogii-fora . Miałam ten sam problem zamieściłam komentarz a tu drugi dzień go nie ma więc szukałam na MH i tam już powstał blok i Fora które mieliśmy na MK i wszystko zostało przeniesione

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: uratujmy moikrewni
PostNapisane: Śr maja 05, 2010 10:54 pm 
Uratujmy moikrewni.pl zaprotestujmy inaczej moikrewni zostanie skasowane i zostanie tylko MH wrrrrr!!!

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach