[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3807: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3807: file_get_contents(http://static00.moikrewni.pl/genericHTML/footer-pl.html): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known
moikrewni.pl • Olędzcy ze wsi Kukawki par. Przesmyki : Poszukiwanie krewnych-poszukiwany, poszukiwana

Na forum moikrewni.pl użytkownicy mogą wymieniać się informacjami, odpowiedać na pytania oraz służyć radą i pomocą.

follow me on twitter
Teraz jest So sie 23, 2014 12:24 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Olędzcy ze wsi Kukawki par. Przesmyki
PostNapisane: Wt sty 26, 2010 6:45 pm 

Nazywam się Andrzej Olędzki ur. 31.10.1936r w Sokołowie Podlaskim, obecnie mieszkam w Gdańsku.
Poszukuję Olędzkich wywodzących się ze wsi Kukawki parafia Przesmyki skąd pochodzi moja rodzina. Na podstawie dokumentów parafialnych udało mi się ustalić:
1. Prapradziad - Jan Olędzki ur. w 1776 r. we wsi Kukawki parafia Przesmyki, żona Katarzyna Olędzka z Kamińskich
ur. w 1792 r.
2. Pradziadek - Józef Olędzki ur. 5.03.1821 we wsi Kukawki parafia Przesmyki stracony za udział w Powstaniu Styczniowym 1863r, żona Weronika Olędzka z Plutów , ur. ok. 1822, zm. 4.12.1891 w Pietrusach, poch. w Hadynowie.
3. W Kukawkach urodzili się ich synowie: Jan ur. 1848, zm. w Pietrusach, pochowany w Hadynowie, Aleksander ur. ok. 1851, sędzia, który kształcił się, żył i zmarł w Siedlcach oraz mój dziadek Wojciech ur. 1861r. wraz z żoną Cecylią z Kamińskich przeprowadził się z Pietrus do Sokołowa Podlaskiego, gdzie stał się protoplastą licznej rodziny, tam zmarł i jest pochowany.
Jeżeli ktoś posiada wiedzę o rodzicach i rodzeństwie Jana (poz.1) oraz rodzeństwie Józefa (poz.2), to proszę o kontakt na adres: a.oledzki@gmail.com
Poza tym interesują mnie powiązania pomiędzy rodziną Olędzkich z Kukawek z rodziną Olędzkich zamieszkałych w Siedlcach. W akcie urodzenia mojego ojca Stanisława (1906r.) wymienieni są jako goście honorowi Stanisław Olędzki z żoną Wiktorią zamieszkali w Siedlcach. Kim byli?
W pokoleniu XI Złotej księgi szlachty polskiej wymieniony jest Kazimierz Olędzki ur. 1791r jako właściciel dóbr Kukawka. Potomków Kazimierza Olędzkiego proszę o kontakt.

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach