[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3807: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3807: file_get_contents(http://static00.moikrewni.pl/genericHTML/footer-pl.html): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known
moikrewni.pl • Chojnowscy, Lipowscy : Poszukiwanie krewnych-poszukiwany, poszukiwana

Na forum moikrewni.pl użytkownicy mogą wymieniać się informacjami, odpowiedać na pytania oraz służyć radą i pomocą.

follow me on twitter
Teraz jest Śr paź 22, 2014 5:48 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Chojnowscy, Lipowscy
PostNapisane: N sty 27, 2008 1:29 am 

[/b]
Poszukuję członków rodziny Chojnowskich i Lipowskich. Obydwie rodziny pochodzą z okolic Grudziądza. Najstarsi znani mi przedstawiciele to Jan Chojnowski urodzony około 1840 i Leon Lipowski urodzony około 1840. Podane daty są przypuszczalne.Odświeżam

Ostatnio edytowano So gru 20, 2008 1:51 pm przez Ewa CH-K, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Chojnowscy, Lipowscy
PostNapisane: N lut 10, 2008 7:15 pm 
Ewa CH-K napisał(a):
[/b]
Poszukuję członków rodziny Chojnowskich i Lipowskich. Obydwie rodziny pochodzą z okolic Grudziądza. Najstarsi znani mi przedstawiciele to Jan Chojnowski urodzony około 1840 i Leon Lipowski urodzony około 1840. Podane daty są przypuszczalne.

Szanowna Pani Ewa Chojnowska-Kupiec!

Jestem w stanie pomóc w odnalezieniu członków rodziny Chojnowskich i Lipowskich, których najstarsi znani Pani przedstawiciele to Jan Chojnowski urodzony około 1840 i Leon Lipowski urodzony około 1840. Obydwie rodziny pochodzą z okolic Grudziądza. Najstarsi znani mi przedstawiciele to Jan Chojnowski urodzony około 1840 i Leon Lipowski urodzony około 1840.

Bardzo proszę o przesłanie Pani adresu e-mail wraz z tematyką sprawy na mój niżej podany adres e-mailowy. Prześlę je na Pani przesłany adres e-mailowy.

Z poważaniem

Mirosław Piklikiewicz
e-mail: mirpik-eurokontakt@wp.pl

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 11, 2008 3:24 pm 

Wystarczy, że wskaże Pan źródła swojej wiedzy. Resztę chętnie zrobię sama. Tym bardziej, że w odpowiedzi powtórzył Pan dokładnie te informacje, które sama podałam. Przykro mi, ale nie wierzę Panu.
Ewa Chojnowska-Kupiec

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Chojnowscy, Lipowscy
PostNapisane: Wt lip 07, 2009 8:52 pm 

Witam,
nazywam sie Malgorzata Grzesik, z domu Chojnowska. Moim dziadkiem byl Jerzy Chojnowski ur. 30.08.1912 zm. 10.07.1978 Wloclawek, babcia Bronislawa Zielska ur. 01. 01. 1910 - Milwaukee zm. 04.07.2002 Wloclawek. Szukam rowniez moich krewnych i przodkow. Jestem corka Wieslawa Chojnowskiego, syna Jerzego i Bronislawy. Z jego pierwszego, niestety krotkiego malzenstwa. Mieszkam obecnie w Niemczech. Z ojcem i rodzenstwem nie mam kontaktu. Mieszkal i mieszka prawdopodobnie do dzisiaj w Krakowie. Informacje o mojej rodzinie, przodkach znalazlam w internecie na stronie Zielscy i krewni http://www.europrojekt.pl/gedview2/indi ... _07_06.ged. Tam mnie jeszcze nie ma. Dostalam dopiero dzisiaj, po roku, 2 Emailach bardzo uprzejma odpowiedz ze strony autora strony, Piotra Zielskiego z Dublina. Ma posredni kontakt, przez jego ojca, z moja ciotka ktora byc moze pamieta jej dziadka. Czekam z niecierpliwoscia na dalsze wiadomosci. Musimy sie pospieszyc w naszych poszukiwniach bo ci ktorzy nam moga udzielic informacji sa starzy. Wielu juz zmarlo. Wloclawek i Grudziadz nie sa zbyt oddalone. Wies Chojno, prawdopodobnie kiedys wlasnosc Chojnowskich lezy miedzy Wloclawkiem, Rypinam i Grudziadzem. Moze jestesmy spokrewnione? Czy wiesz cos o dzieciach i wnukach tych wymienionych Jana i Leona Chojnowskich? O nich samych? Najstarszym mi wiadomym krewnym jest dziadek Jerzy. W galeri zdjec Zielskich jest zdjecie slubne Bronislawa i Bronislawy Chojnowskiej. Nie sa wymienieni w dzewie i dopiero sie musze dowiedziec kim byli i kiedy zyli. Drzewo genealogiczne Chojnowskich jeszcze nawet nie wykielkowalo choc jest to dosc czeste nazwisko. Moze uda nam sie go zapoczatkowac? Bede wdzieczna za kazda informacje.

Serdeczne pozdrowienia z Bonn

Malgorzata

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach