[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3807: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3807: file_get_contents(http://static00.moikrewni.pl/genericHTML/footer-pl.html): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known
moikrewni.pl • Lepsze funkcje graficzne : Przeniesione do archiwum

Na forum moikrewni.pl użytkownicy mogą wymieniać się informacjami, odpowiedać na pytania oraz służyć radą i pomocą.

follow me on twitter
Teraz jest Cz lip 20, 2017 3:31 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Dział zablokowany Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lepsze funkcje graficzne
PostNapisane: Pt lut 20, 2009 6:19 pm 

Witam.
Pozwoliłem sobie założyć konto na konkurencji myheritage.
Jestem pod wrażeniem łatwości dodawania zdjęć: zaznaczyłem cały folder z ponad 200 zdjęciami i cały wszedł od razu. Na MK jeszcze, ani razu, nie udał mi się ten numer, mimo istnienia tej funkcji, gdyż zawsze wyskakiwał błąd "kuzyn".
Kolejna rzecz: rozpoznawanie twarzy: to że rzadko rozpoznaje twarze, ale jednak to robi. Zaznacza twarze [osoby] do oznaczenia! Zdecydowanie ułatwia obróbkę dużej ilości zdjęć! REWELACJA
Przy zdjęciu można podać datę jego wykonania. Brak mi tego na MK. Przy okazji jeżeli MK by to wprowadziło to można sobie życzyć by zdjęcia były sortowane np. wg daty, a także wg innych parametrów wybranych przez użytkownika.
Po oznakowaniu twarzy, zbliżenie tej twarzy ląduje w drzewie jako portret, tej osoby, znowu przyspiesza zwykłą pracę. Tu oczywiście można zmienić twarz.
Konkurencja sama skojarzyła drzewa i osoby na nim występujące, gdyż znalazło się takie gdzie kilka osób było wspólnych na moim i cudzym drzewie. Bardzo miłe i praktyczne. Można szybko nawiązać kontakt z osobą zarządzającą obcym drzewem w celu wymiany informacji.
Pomysł jest taki, by MK też miało te funkcje.

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
Dział zablokowany Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1